Biz Kimiz

Yenilenebilir YEŞİL ENERJİ Kaynaklarıyla ve Evinizin Kalbi Isı Pompasıyla Tanışmanın Tam Zamanı

YEŞİL ENERJİ, teknolojinin son yenilikleriyle donatılmış yenilenebilir enerji sistemlerini kullanıcılara en ekonomik koşullarda sunmak üzere kurulmuştur.

Yenilenebilir enerji ve Isı Pompası sektörünün lider üreticileri ve toptancılarıyla işbirliği içinde, akılcı ve pratik çözümlerle tüm yenilenebilir enerji kaynaklarını sunan genç ve dinamik bir firmadır.

Öncelikli olarak müşterilerinin istek ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla bir politika izleyen YEŞİL ENERJİ ISI TEKNİKLERİ, en son teknolojiyi takip ederken çevre bilincini de ilke edinmiştir. YEŞİL ENERJİ sizlere; kaliteyi, yüksek verimi, mükemmel performansı, COP değeri yüksek ısı pompalarıyla bir arada sunuyor.

Ürünlerimize ve işçiliğimize duyduğumuz güvenle uzun ömürlü, garantili ürün portföyümüzü sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duyarız.

Kalite Politikamız

Satışları ve müşteri portföyünü genişletmek

Kaliteyi en üst düzeyde tutabilmek için çalışanları motive etmek.

Kurulumları standartlaştırmak.

Elemanların kalite güvence sistemini uygulayabilecek şekilde yetişmesini sağlamak.

Kalite artışını AR-GE faaliyetleri ile sürekli kılmak.

Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.

Her müştereyi geleceğe bir yatırım olarak düşünüp güven kazanmak.

Şirketimiz Türkiye’nin her tarafında, ısı pompaları konusunda onüç yıllık tecrübesi ve teknik personneli ile ısı pompaları, mekanik tesisat, yerden ısıtma tesisatları proje ve taahhütleri, ısıtma soğutma ve iklimlendirme, radyatör tesisatları, fan-coill tesisat ve uygulamaları, havalandırma ve egzost sistemleri,hidrafor sistemleri gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.